SIMS Mobile

Mobilní nativní aplikace vytvořena v moderní technologii React Native s využitím pro koncové zákazníky a bezpečnostní instituce.

Koncový zákazník má tak neustále svůj objekt pod kontrolou, ať už je připojený na PCO (pult centrální ochrany) nebo si objekt díky mobilní aplikaci střeží sám.

Ilustrace znázorňující produkt SIMS Mobile

Díky aplikaci SIMS Mobile vám neunikne žádný poplach. Všechna data z bezpečnostních zařízení se zobrazují formou srozumitelných zpráv a alarmů v reálném čase na vašem mobilním telefonu nebo tabletu.

Nedílnou součástí je ovládání výstupů EBS a M2M komunikátorů a našeho nového produktu YOGO - mini alarmu pro zabezpečení vstupních dveří menších objektů, jako jsou byty, sklepy, garáže, trezory apod.

Pro mobilní zařízení s operačním systémem Android je aplikace dostupná na Google play. Pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS bude aplikace dostupná na App Store.

Alarmové zprávy přicházejí prostřednictvím PUSH notifikací, které se zobrazí na mobilním zařízení a zároveň se přehraje alarmový zvuk. Klikem na notifikaci se otevře aplikace s detailem alarmové zprávy.

Funkce

Porovnat s ostatními edicemi SIMS